Од мокра коса до опуштена летна фризура за само една минута

За оваа лесна фризура, потребна ќе ви биде само една минута, неколку шноли и еден цвет. Со неколку потези можете да изгледате убаво и покрај тоа што ќе ви биде мокра косата. Погледнете го туторијалот и извежбајте ги потезите пред да заминете на одмор.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар