4-годишно девојче ја нашминка својата мајка, а ние сме воодушевени од резултатот!

4-годишно девојче ја нашминка својата мајка, а ние сме воодушевени од резултатот!

Кога мало дете решава да ја шминка својата мајка, резултатот обично не е многу убав. Но, за 4-годишната Каси, која честопати се појавува на ТикТок профилот на нејзината мајка, шминкањето е нешто многу нормално. Во едно зачудувачко видео, кое собра повеќе од 2 милиони прегледи, 4-годишното девојче ја нашминка нејзината мајка со леснотија и стручност. Ги дефинираше очите на мајката со одлична техника, а гарантираме дека многу возрасни допрва треба да ја совладаат.

Погледнете го и ова видео од момче од Кина кое има само 8 години, но готви како професионалец.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар