20 слатки миленици што ги посрамотиле нивните сопственици

Тие што чуваат миленици ќе се согласат дека тоа е забавно, предизвикувачки, но понекогаш и засрамувачки кога миленикот ќе направи некоја будалштина. Но, колку и да не се послушни едноставно не можете да не ги сакате. И со ова мора да се согласите бидејќи тие се неодоливо слатки дури и кога не ги слушаат вашите наредби. Па, дали вашето милениче направило нешто од кое сте се засрамиле?
Овие миленици уживале во своите активности, ги посрамотиле нивните сопственици, а резултатите од нивното однесување погледнете ги на следните фотографии.

1. Кучето избрало погрешно место за дремка

2. Мисли дека оваа слика е прозорец

3. Барем еден од нив ја има вистинската идеја

4. Судејќи по неговите нозе, половина може да биде кокошка

5. Моментот кога ќе пронајдете фока во вашиот тоалет

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар