20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

Сте размислувале ли некогаш што би правеле доколку имате на располагање 1 милион евра? Можеби би сакале да си купите модерна вила покрај плажа во Италија или автомобил Тесла, но дефинитивно би ви се нашле и секој од овие предмети коишто се презентирани во статијава: будилник којшто мириса на кафе, хулахопки со испечатени тетоважи и други практични предмети и гаџети, коишто ќе ви го направат животот поедноставен и позабавен.

1. Машина за алишта којашто ги пере, пегла и дипли вашите алишта

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

2. Хулахопки со испечатени тетоважи

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

3. Пренослива стреа за сенка и заштита од сонце на главата

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

4. Торбичка за шминки којашто цврсто се затегнува

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

5. Будилник којшто мириса на кафе

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

6. Навлаки за чевли наменети за врнежливите денови

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

7. Лепливи влошки коишто ви овозможуваат да газите по жежок песок

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

8. Овој калап за мраз ви овозможува совршено да го изладите шишето вино

9. Интересни држачи за клавчиња

20 кул предмети коишто не сме ни знаеле дека ни се потребни, а се неверојатно практични

10. Практични калапи за правење палачинки

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар