18 генијални трикови кои ќе ви го разубават денот

Генијалците постојано имаат некои луди идеи. Овие 18 примери на несекојдневно размислување ќе ви докажат тоа. Некои од триковите изгледаат навистина корисно, па можеби ќе сакате да пробате некој од нив.

1. Одзатнувачот е новиот хит на плажите

(1)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

2. Можете да го користите и во јавен превоз

(2)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

3. Креативен начин да јадете лубеница

(3)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

4. Кога не ви е потребна маска за спиење

(4)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

5. Кога не ви се мијат садови

(5)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

6. Напредокот се случува кога мрзливите мажи бараат полесен начин да направат нешто

(6)18-genijalni-trikovi-koi-kje-vi-go-razubavat-denot-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар