17 откачени супер бабички

Има повозрасни луѓе кои во одреден период од животот престануваат да се грижат за тоа што мислат другите и почнуваат да се забавуваат. Овие седумнаесет откачени супер бабички се дел од таа група.

17 откачени супер бабички

Се чини дека не ѝ е лошо

17 откачени супер бабички

Баба Близеријан

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар