12 знаци дека поминувате премногу време на интернет - Part 3

12 знаци дека поминувате премногу време на интернет

7. Кога треба да одите некаде каде што нема пристап до интернет, ве фаќа страшна нервоза

12 знаци дека поминувате премногу време на интернет

8. Кога ќе се вратите назад од такво место ве обзема неописливо олеснување

12 знаци дека поминувате премногу време на интернет

9. Знаете од нигде-никаде да се засмеете потсетувајќи се на нешто што сте го виделе онлајн

12 знаци дека поминувате премногу време на интернет


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар