Тамара во 1на1 – Јазикот ми беше побрз од мозокот

Нѐ чека уште една извонредна епизода од „Еден на Еден“. Во најдоброто македонско ток-шоу оваа сабота гостува Тамара Тодевска! Погледнете ја најавата и откријте сами зошто во сабота ќе гледате Телма во 19:15 часот.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар