Предновогодишна распродажба на празнични декорации за домот

Предновогодишна распродажба на празнични декорации за домот

Распродажба на ексклузивната новогодишна и божиќна колекција ќе има во текот на целиот викенд во продажните салони на Coincasa и @Home.

Претпразничната распродажба насловена „Christmas sale“ започнува денес, 20 декември и ќе трае се до 22 декември. Колекцијата ќе биде достапна со намалувања од 10 до 60 отсто.

Предновогодишна распродажба на празнични декорации за домот

Големото претпразнично намалување е со цел да се овозможи секој дом да биде исполнет со новогодишната и божиќната атмосфера. Експертите од Coincasa и @Home чии ексклузивни дизајни, сега можат да се најдат по доста намалени цени, советуваат внимателно да размислете на кое место ќе ја поставите новогодишната елка, а во исто време да биде блиску до сите членови во вашето семејство за да ја внесе празничната магија во вашиот дом.

Предновогодишна распродажба на празнични декорации за домот

Coincasa и @Home, пред само неколку недели ја открија својата божиќна и новогодишна колекција, во чија палета на елементи за декорација и украсување можат да се најдат вистински раритети кои освен што се уникатни и единствени по својот изглед, тие се изработени од ексклузивни материјали како што е среброто, памук перцале и памук фанел.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар