Нов спот на „Нокаут“ за песната Трип

Новиот видео запис на Македонскиот бенд „Нокаут“ пријатно ја изненади македонската публика. На видеото се појавува Пере на неколку локации снимени во Шпанија и Грција.

nov-spot-na-nokaut-za-pesnata-trip-kafepauza.mk

Партнерка во спотот му е убавата Ивана Ангелова. Препорачуваме да го погледнете.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар