„Еден на Еден“: ДНК ќе ве насмеат, Чајка ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)

Најгледаното ток-шоу „Еден на Еден“ ја има новата епизода во сабота на Телма.

Овој пат гости во студиото се добро познатите Панчо и Андреј од дуото ДНК, а дополнително Жаре ја угости и тетовската легенда Чајка, човекот кој буквално нема страв.

Панчо и Андреј зборуваа за подготовките на нивниот голем концерт и раскажаа дел од многуте интересни анегдоти од нивната кариера.

Чајка пак, ќе раскаже сè за неговиот живот на две и четири тркала, приказни кои дефинитивно нема да ве остават рамнодушни!

Погледнете што ве очекува во сабота, 19:15 часот на Телма…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар