Моќен едночасовен хаус микс за комплетно уживање

Моќен едночасовен хаус микс за комплетно уживање

Одличен едночасовен музички микс, кој ќе ви помогне комплетно да се опуштите и да уживате.

Овој дип хаус микс е дело на Дејан Гиевски и претставува одлична комбинација на електронски елементи, соул, амбиент, фанк и моќни вокали. Уживајте…Моќен едночасовен хаус микс за комплетно уживање


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар