Шолја за кафе и цигари

Шолја за кафе и цигари

Олеснување за пушачите. „Tomorrow Lab“ изработиле глазирана керамичка еспресо шолја, на чија рачка има простор за цигара. Наречена е „Solo e Sola“, а може да биде ваша за 46,20 евра. Достапна е на „Shapeways“.Чаша за кафе и цигариЧаша за кафе и цигариЧаша за кафе и цигари


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар