Шолја за кафе и цигари

Олеснување за пушачите. „Tomorrow Lab“ изработиле глазирана керамичка еспресо шолја, на чија рачка има простор за цигара. Наречена е „Solo e Sola“, а може да биде ваша за 46,20 евра. Достапна е на „Shapeways“.Чаша за кафе и цигариЧаша за кафе и цигариЧаша за кафе и цигари


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар