Празнична шолја кафе за добро расположение

Празнична шолја кафе за добро расположение

Уште не нè напуштила новогодишната еуфорија, а веќе нè зафаќа божиќната. Слободни денови минати во друштво на најблиските во топол дом е она во што уживаме овие денови. Да ги обележиме празничните денови онака како што доликува – со шолја добро кафе. Уживајте и среќни празници!

Празнична шолја кафе за добро расположение


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар