Кафе-позадина за вашиот десктоп #6

Зрна кафе, коцки шеќер и темна позадина која ќе ви дозволи едноставно лоцирање на иконите – одличен контраст кој совршено ќе „легне“ на вашата десктоп позадина оваа недела.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #6


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар