Кафе-позадина за вашиот десктоп #47

Убавината е во едноставните нешта. Да се ужива во малку, во обичното, во секојдневното, а сепак убавото чувство да не губи од својот интензитет… многу работи во животот може да го имаат овој ефект. Кафето е една од нив. Уживајте во вашата шолја секој ден!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #47

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар