Кафе-позадина за вашиот десктоп #28

На многумина денот им почнува со мирисот на штотуку приготвеното кафе. Оваа арома е незаменлива, моќна, волшебна. Ако кафето го искомбинирате и со нешто слатко, мммм… добитна комбинација за убав ден. Поставете ја оваа позадина на вашиот десктоп, која буквално „ќе легне“ на екранот. Ова се малецки слатки манчмелоу колачиња кои лебдат над густо кремасто кафе…

Кафе-позадина за вашиот десктоп #28

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1280×800) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар