Кафе-позадина за вашиот десктоп #28

На многумина денот им почнува со мирисот на штотуку приготвеното кафе. Оваа арома е незаменлива, моќна, волшебна. Ако кафето го искомбинирате и со нешто слатко, мммм… добитна комбинација за убав ден. Поставете ја оваа позадина на вашиот десктоп, која буквално „ќе легне“ на екранот. Ова се малецки слатки манчмелоу колачиња кои лебдат над густо кремасто кафе…

Кафе-позадина за вашиот десктоп #28

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1280×800) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар