Кафе-позадина за вашиот десктоп #21

Ќе ја започнеме неделава артистички, релаксирачи, кул и секако, во духот на кафето. Овој цртеж прекрасно ќе легне на вашиот десктоп, но доколку практикувате да го одржувате среден и чист. Креација е на Foxguise.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #21

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (2208×1667) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар