Кафе-позадина за вашиот десктоп #2

Започнете ја оваа недела со нова десктоп позадина која ќе ве потсеќа на свежиот мирис на кафето, а истовремено ќе го освежи и вашиот монитор.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #2


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. goran Reply

    denot zapocnuva so dobra solja kafe +cigara gratis

Остави коментар