Кафе-позадина за вашиот десктоп #19

Време е да се подготвите за Денот на вљубените на секој можен начин. Веќе сите зборуваат за тоа по медиумите, продавниците се полнат со меки и плишани предмети со црвена боја, еуфоријата расте. Вие ќе го одбележите денот со стил, веруваме во тоа, а во меѓувреме, не заборавајте да се чувствувате љубовно. Напијте се по едно кафе со срце. Има и за вас, и за вашиот љубен.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #19

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1680×1050) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар