Кафе-позадина за вашиот десктоп #10

Чисто филтер кафе, елегантно послужено, придружено со есенско ливче… Сосема соодветно за сезонава и вистински избор за љубителите на филтер кафе, без додатоци.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Кафе-позадина за вашиот десктоп #10Не сте љубители на филтер кафе? – Изберете некоја друга позадина со вашето омилено кафе.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар