Фраерско џемперче за вашата шолја за кафе

Фраерско џемперче за вашата шолја за кафе

Навистина постојат многу видови интересни шолји за кафе, но џемперчињата на брачната двојка која се претставува под името „Nawanowe“ се нешто ново, несекојдневно и многу интересно.

Фраерско џемперче за вашата шолја за кафе

Парот дизајнирал навистина слатка линија на џемпери во кои вашата шолја за кафе ќе се чувствува многу удобно и топло. Инспирирани од неколку шолји по дома кои им изгледале тажно, тие решиле да ја направат оваа весела колекција на џемпери. Погледнете ги сите модели, па доколку ви се допаѓа некој можете да си го нарачате преку интернет.

Фраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафеФраерско џемперче за вашата шолја за кафе


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Иви Reply

    Преслатки! 🙂

Остави коментар