Смешното продолжение на краткиот филм „Paperman“

Доколку веќе го гледавте кусиот анимиран филм „Paperman“ на Дизни, кој оваа година беше награден и со Оскар, тогаш вреди да се погледне и продолжението направено од „College Humor“. Смешното продолжение на краткиот филм „Paperman“Бидејќи приказната заврши, оставајќи им на гледачите да им проработи фантазијата, во продолжението-пародија насловено како „Paperman Threesome“ тие се погрижиле да направат еден смешен завршеток.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар