Јунаците од нашето детство се враќаат: Погледнете го трејлерот за новиот филм со Том и Џери

Јунаците од нашето детство се враќаат: Погледнете го трејлерот за новиот филм со Том и Џери

Изгледа дека 2021 година ќе биде многу подобра од оваа, особено за љубителите на омилените јунаци од детството – Том и Џери. Тие се враќаат со нови авантури во игран филм кој сигурно сите ќе го обожаваме!

Додека на некои луѓе ќе им биде драго да ги видат познатите цртани ликови повторно на екраните, другите може да бидат малку разочарани од необичниот филмски формат. Некои обожаватели веќе споделуваат дека се скептични дали филмот ќе биде со ист квалитет како и оригиналните анимации од 1940 година.

Погледнете го трејлерот за филмот, па споделете што мислите.

Погледнете како овој уметник незгодите на Том и Џери ги претвора во скулптури и резултатот е смешен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар