Зошто хороскопските знаци не сакаат секс за една ноќ?

Зошто хороскопските знаци не сакаат секс за една ноќ?

Можеби звучи интересно и возбудливо, но сексот за една ноќ може да не биде тоа што сте замислувале. Во продолжение прочитајте зошто хороскопските знаци не сакаат секс за една ноќ.

Зошто хороскопските знаци не сакаат секс за една ноќ?

Овен

Вие сте алчни. Една ноќ не ви е доволна, дури и ако не сте луди за таа личност. Сакате многу повеќе.

Бик

Треба да се чувствувате пријатно со некого пред да спиете со него. За вас, сексот со странец е премногу непријатен за да можете да го направите тоа.

Близнаци

Се приврзувате премногу лесно. Се заљубувате во секој што ќе го бакнете.

Рак

Потребна ви е емотивна врска за да спиете со некого. Физичката привлечност не е доволна за вас.

Лав

Ретко се случува сексот да биде добар првиот пат, така што нема смисла да спиете со некој што не знае каде да ве допира.

Девица

Не сакате да повредите некого ненамерно. Не сакате личноста да мисли дека сексот ви значи нешто кога всушност не е така.

Вага

Вие не сакате да спиете со странци и не сакате да имате чудни пријателства.

Скорпија

Вие барате нешто трајно. Вам не ве задоволуваат привремените флертувања.

Стрелец

Сексот за една вечер ви е забавен во моментот, но се чувствувате чудно следниот ден. Секогаш жалите за тоа.

Јарец

Вие ретко се заљубувате. Но, кога ќе се заљубите, сакате вистинска врска, не само секс.

Водолија

Претпочитате односите да бидат подлабоки. Сакате да се разголите пред личност во која имате доверба.

Риби

Не знаете да флертувате и како да иницирате секс за една ноќ.

Прочитајте какви грешки прави секој хороскопски знак кога е заљубен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар