Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Понекогаш кога гледаме цртани филмови посакуваме ликовите да можат да постојат во реалниот живот. Особено оние животни кои се преслатки. Еден уметник од Малезија создаде крзнен пријател за дружење кој изгледа многу реално.

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

Уметник од Малезија нацртал лисица која изгледа многу реално

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар