Специјална спална во која можете да си легнете со вашиот лаптоп

Специјална спална во која можете да си легнете со вашиот лаптоп

Дизајнирана од италијанскиот архитект Масимо Скалзо, оваа спална е создадена да реши еден секојдневен проблем на многумина и да понуди интересно решение за подобар простор за живеење.

Специјална спална во која можете да си легнете со вашиот лаптоп

Спалната наречена „Pc Bedroom“ претставува едноставно, но многу практично решение за сите оние луѓе кои сакаат да си легнат во кревет со својот лаптоп. Покрај тоа ова решение може и да ви послужи за читање книга, појадок во кревет и за многу други работи.

Специјална спална во која можете да си легнете со вашиот лаптоп Специјална спална во која можете да си легнете со вашиот лаптоп

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар