Совршен прстен за љубителите на фотографирањето

За сите љубители на фотографирањето и на фотоапаратите компанијата „Titanium Buzz“ дизајнираше фантастичен венчален прстен инспириран од леќа. Тој е наменет за фотографите кои сакаат да стапат во брак, како и за оние кои едноставно сакаат да ја покажат страста за фотографирањето. Прстенот е направен од циркониум, а е широк 10 милиметри. Можете да го нарачате за сума од 329 американски долари, а можно е и гравирање на лична порака од максимум 25 карактери.Совршен прстен за љубителите на фотографирањето Совршен прстен за љубителите на фотографирањето Совршен прстен за љубителите на фотографирањето Совршен прстен за љубителите на фотографирањетоСовршен прстен за љубителите на фотографирањето Совршен прстен за љубителите на фотографирањето


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар