Слатките миниони како култни славни личности

Слатките миниони како култни славни личности

Без разлика дали сте ги гледале анимираните филмови „Despicable Me“ или не, со сигурност добро сте запознаени со минионите. Овие жолти суштества, дефинитивно најмногу се прославија во филмот и станаа вистински хит во светот.Слатките миниони како култни славни личностиВо оваа креативна серија, минионите се облечени како познати култни ликови од видеоигри, филмови, цртани, музичари и што ли уште не. Ќе можете да ги видите во Дарт Вејдер издание, како Супер Марио, семејството Симпсонови и многу други интересни ликови.Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Слатките миниони како култни славни личности Галеријата продолжува на втората страница.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар