Намуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни

Намуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни

Анимираните филмови на Дизни се полни со магија и среќа, па нормално намуртениот мачор со сигурност би ги мразел. Артистот Ерик Проктор, направил многу смешна серија илустрации кои ги закачил на неговиот профил на DeviantArt, каде што ги заменил ликовите на Дизни со намуртениот мачор.Намуртениот мачор во улога на ликовите на ДизниНамуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни Намуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни Намуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни Намуртениот мачор во улога на ликовите на Дизни


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар