Рајски зајдисонца

Рајски зајдисонца

Додека сонцето полека тоне зад планинскиот масив и притоа прави неверојатни одблесоци во водата, некој успева да го замрзне моментот и да го овековечи во прекрасна фотографија. Рајски зајдисонцаЗаоѓањето на сонцето, со сигурност претставува предизвик за секој љубител на фотографирањето, а конечниот производ e голема награда за трудот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар