Прекрасен апартман за модерна Марија Антоанета

Декорирањето во мали простори може да биде вистински предизвик, но малку креативност и внимателно избрани детали можат да го претворат вашиот стан во прекрасен, стилски дом. Доколку ви се допаѓа ентериер во француски стил овој апартман буквално ќе ве воодушеви, почнувајќи од комбинацијата на бои, мебелот и украсите. Розовата бања совршено го комплетира целиот изглед.Прекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија АнтоанетаПрекрасен апартман за модерна Марија Антоанета


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Од кога паметам вљубена сум во играта на зборовите и за мене нема поинтимен момент од оној кога сум сама со мислите пред празен лист хартија. Го ценам друштвото на убава книга, квалитетна музика и шолја турско кафе. Сакам стари предмети и ретро фотографии, особено оние кои со себе носат приказна. Дипломиран економист кој студиите ги преживеа благодарение на зависноста од чоколадо.

Поврзани содржини

Остави коментар