Би влегле ли во лифт со гласовно препознавање наместо копчиња?

Би влегле ли во лифт со гласовно препознавање наместо копчиња?

Не знаеме за вас, но шкотските комичари Ијан Конел и Роберт Флоренс, се подготвени на ваков чекор. Штета што лифтот не реагира на шкотски акцент. 🙂Би влегле ли во лифт со гласовно препознавање наместо копчиња?Станува збор за откачен скеч, изработен за шоуто „Burnistoun“ кое се емитува на Би-Би-Си-Шкотска. Уживајте во неговата квалитетна доза хумор.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар