Патувачка блогерка создава прекрасни сцени од природата користејќи секојдневни прехранбрени производи

Патувачка блогерка создава прекрасни сцени од природата користејќи секојдневни прехранбрени производи

Карантинот ги има своите позитивни и негативни страни. Луѓето излегуваат помалку, а времето поминато дома го поминуваат продуктивно. Патувањето е привремено прекинато, но една патувачка блогерка го искористи карантинот за да направи нешто интересно и креативно. Ерин Суливан креаира сцени од природата и животот надвор, користејќи секојдневни прехранбрени производи.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Erin Sullivan (@erinoutdoors) el

Погледнете и како оваа артистка ги претвора ѕидовите на нејзината куќа во цветна градина.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар