Оваа талентирана жена го претворила правењето пити во вистинска уметност - Part 2

Оваа талентирана жена го претворила правењето пити во вистинска уметност

Погледнете ги и овие уметнички ремек-дела во форма на пити.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар