Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко

Во зависност од тоа кого ќе прашате, змиите се застрашувачки или прекрасни животни. Без разлика дали ги сакате или се плашите од нив, мора да признаете дека со ваков моден детаљ, изгледаат доста симпатично. Идејата произлегла од Шенон Хамер, артистка која работи со полимер глина. Таа им ги закачила шеширчињата и мустаќите на нејзините миленици, со путер од кикирики, а не со штетно лепило. Оттогаш овој тренд за дотерување змии, стана хит на интернет. Погледнете ги овие господа со шеширчиња и мустаќи и споделете го вашето мислење со нас. 🙂

Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко Ова е единствениот начин змиите да изгледаат слатко


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар