Огледало кое го чува вашиот накит

Накитот секогаш треба да ви биде совршено организиран, а токму ова огледало е идеалното решение за тоа. Направено е од дрво од бреза и совршено може да се вклопи во помодерна или во покласична спална соба.

Огледало кое го чува вашиот накит

Достапни се три модели „Heritage Cherry“, „Gloss White“ и „Espresso“, па доколку ви се допаѓа можете да ги го нарачате за околу 200 американски долари.

Огледало кое го чува вашиот накит Огледало кое го чува вашиот накит Огледало кое го чува вашиот накит

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар