Најдобрите профили на Инстаграм каде што ќе најдете инспирација за уредување на надворешниот простор

Најдобрите профили на Инстаграм каде што ќе најдете инспирација за уредување на надворешниот простор

Без разлика дали живеете во место каде што има пријатна клима и можете да поминувате поголем период од годината на отворено или може да уживате во вашиот надворешен простор само неколку месеци од годината, нема ништо толку пријатното како уживањето под ѕвездите. Без оглед на тоа каков отворен простор имате, овие профили на Инстаграм ќе ви овозможат да го поминете секој сончев ден надвор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Landscapes WA (@landscapes_wa)

Погледнете ги овие идеи за украсување на балконот што ќе го претворат во прекрасна оаза за утринско кафе.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар