Модерно уреден минималистички стан во Братислава

Овој прекрасен стан се наоѓа во Братислава, Словачка и претставува комфорно место за живеење, идеално за луѓе кои сакаат мирен и компактен дом.

Модерно уреден минималистички стан во Братислава

Ентериерот се карактеризира со едноставност и минималистички стил, а иако доминира белата боја, просторот не е уреден стерилно, туку зрачи со светлина. Уредувањето и дизајнот се дело на компанијата „Goldfish-Interiors“ во соработка со дизајнерката Александра Рибарова.

Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава Модерно уреден минималистички стан во Братислава

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар