Магични дождовни капки

Спојот на природата и уметноста често знае да ги претвори магичните природни убавини во трајни спомени за неповторливите моменти и состојби. Овие прекрасни фотографии со магични капки од фотографот Андреј Осокинa се еден пример за тоа.

Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки Магични дождовни капки

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Никола Reply

    Преубаво.. одлини макро фотографии 🙂

  2. kristina Reply

    prekrasni se fotkite bravo!

Остави коментар