Луксузна куќичка на дрво

Оваа модерна куќичка на дрво е дизајнирана од страна на „Blue Forest“ и многу лесно може да биде монтирана во вашиот двор како гостински објект, домашна канцеларија или соба како место за релаксација и уживање.Луксузна куќичка на дрвоКуќичката „Eco Perch“ е доволно просторна и во себе содржи целосна кујна, трпезарија, приватна спална соба, дневен простор со удобна софа и голем кревет, како и купатило. Дрвената структура на куќата е дополнета со големи прозорци и стаклени врати. Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво Луксузна куќичка на дрво


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар