Кога Бог го држи фотоапаратот

Кога Бог го држи фотоапаратот

Ова е серија фотографии сликани на најубавите места на Земјата. Волшебни планински предели, суви пустини и бели зимски утра се само дел од оваа збирка од прекрасни слики кои се благодет за душата. Погледнете ги.

Кога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог сликаКога Бог слика

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

 1. Smileforever Reply

  Nemam zborovi! WOW!

 2. Trajan Reply

  Fotografiite se prekrasni.Prirodata gi sozdala i ke gi sozdava.No koga tie ubavini ke bidat zabelezani i ovekoveceni od nekoj fotograf koj ima izostren vkus i vo negovite race se naoga fotoaparatot- fotografiite mozat da bidaat tolku ubavi.Za kalitetot na fotografiite nemam zborovi so koi bi go iskazal moeto cuvstvo.

 3. Emily Reply

  Prekrasni se! Navistina e steta takva ubavina da ostane nezabelezana. Ubavina za ocite i dusata i cestitki za avtorite!

 4. violets Reply

  sekogaš imate odlična sodržina…

 5. Anit Reply

  Life is GOOODDD 😀

 6. лола Reply

  колку само се фотошопирани некои од фотографииве…..

Остави коментар