Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата

Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата

Концептот шатор на дрво е резултат од 3-годишен труд придружен со голем број истражувања. Тимот кој работел на проектот имал идеја да развие ефикасна структура од издржливи материјали. По макотрпната работа, резултатот бил шатор кој е подготвен за кое било време од годината, а може да биде користен за различни активности, како одмарање, истражување, заштита или пак, за едукација.Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјатаШаторот е лесен и водоотпорен, составен е од 100% памучно платно и може да ви пружи удобно засолниште, додека пак тркалезната структура хармонично се вклопува во дрвјата. Со својата големина од 3 метри во дијаметар, има доволно простор за удобно сместување на двајца возрасни. Ова експертски изработено ремек-дело ќе ве чини 13.000 долари.Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата Кампувајте во шатор поставен високо во дрвјата


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар