Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

8. Дедпул

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

9. Спајдермен

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

10. Бетмен

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

11. Снежана и Капетан Америка

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

12. Духот од ламбата и Доктор Стрејнџ

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

13. Ајрон Мен

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

14. Супермен, Покахонтас и Рокет Ракун

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

15. Мики и Мини

Како би изгледале некои од најпознатите ликови од стриповите и анимираните филмови кога ќе остарат?

Што мислите, како би изгледало ако ликовите од Дизни имаа Инстаграм?

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар