Интернет прелистувачите како тренди модели

Интернет прелистувачите како тренди модели

Фотографката Викторија Пашута која живее и работи во Калифорнија, ги искористила иконите на светски познатите интернет прелистувачи и ги претворила во тренди модели.
Интернет прелистувачите како тренди моделиТаа внимавала на стилот и деталите на иконите при креирањето на овој проект и навистина успеала умешно да ги претстави. Кој интернет прелистувач најмногу ви се допаѓа? 🙂 Интернет прелистувачите како тренди модели Интернет прелистувачите како тренди модели Интернет прелистувачите како тренди модели Интернет прелистувачите како тренди моделиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар