Идеи како да го претворите малиот двор или балкон во удобно место за релаксирање

Идеи како да го претворите малиот двор или балкон во удобно место за релаксирање

Ако имате двор или балкон, можете да се релаксирате во сончевите денови, да уживате во вкусен оброк или чаша вино или само да седите на свеж воздух во вашите пижами.

За да го направите вашето место за релаксирање поудобно, можете да ставите различни украси, светла или да го трансформирате стариот мебел. Ние споделуваме неколку креативни идеи од Инстаграм кои можеби ќе ве инспирираат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Keltainen Kahvipannu (@vintageinteriorxx) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔅Accessorize Your Life🔅 (@_r.i.z.e_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Konstantina (@konstantinasnest) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mohini Singh (@riseandshinefamily) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Lockhart (@meggiloo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vintage home and lifestyle: UK (@betty.plays.house) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Jovanovska (@kate__jovanovska) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jhade Picazo-Quiacos (@jhade.quiacos) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A&M Interior (@aundm_interior) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aditi Mayapuri Sansanwal (@aditimayapuri_behad) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daisy (@daiisyjaynee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anh Luu (@girlandtheword) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Keltainen Kahvipannu (@vintageinteriorxx) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Larissa Verbon | Utrecht (@larissaverbon) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by T O N I (@melville_makes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DK (@classybrokelassie) on

Погледнете ги и овие 6 одлични идеи како да го уредите изнајмениот стан.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар