Хорор тикви за Ноќта на вештерките

Хорор тикви за Ноќта на вештерките

Светот на големо се подготвува за претстојниот „Хеловин“, кој помпезно се одбележува на 31-ви октомври. Со наближувањето на празникот, почна да се буди и креативноста кај уметниците. Нивните луди идеи веќе ги преплавија интернет-порталите, а меѓу најкреативните се серијата „Хорор тикви“ на Villafane Studio. Погледнете ја нивната беспрекорна изработка.
Хорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештеркитеХорор тикви за Ноќта на вештерките


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар