Фантастично патување низ прекрасната Тоскана

Фантастично патување низ прекрасната Тоскана

Овие фотографии се направени од страна на талентираниот млад фотограф Андреас Бобанак. Тој со оваа серија фотографии ќе ве однесе на едно прекрасно патување низ живописната Тоскана, Италија. Затоа опуштете се и уживајте во неговите прекрасни дела.

Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана Фантастично патување низ прекрасната Тоскана

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар