Фантастична вила за луксузно бегство од реалноста

Вилата „Chi“ се наоѓа на островот Пукет во Тајланд. Таа е сместена веднаш над прекрасниот океан, притоа нудејќи комплетна изолација и непречен бескраен хоризонт за своите посетители. Со неа управува хотелот „Cape Sienna“, а за љубителите на луксузот, ова прекрасно место има што да понуди.Фантастична вила за луксузно бегство од реалностаОваа неверојатна вила може да биде изнајмена во текот на целата година, а за да поминете една ноќ во неа ќе треба да издвоите од 1.150 до 2.300 американски долари. Според правилата, тука ќе мора да поминете најмалку 3 вечери. Покрај беспрекорната услуга, во вилата би можеле да го користите феноменалниот базен долг 30 метра, салата во која се одржуваат часови по пилатес и јога, спа-центар и што ли уште не. Изнајмувањето автомобил или јахта е само уште една од многуте услуги кои ексклузивно би ви стоеле секогаш на располагање.Фантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалностаФантастична вила за луксузно бегство од реалноста
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Ивана Reply

    Ме потсеќа на мојата куќа! 😉 ( I wish!)

Остави коментар