Кафе-позадина за вашиот десктоп #48

„Верувам дека ние луѓето успеваме да направиме многу работи, не бидејќи сме паметни, туку бидејќи имаме прсти за да си направиме кафе.“ – Флеш Розенберг.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #48

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар